Społeczności

Oferta Specjalna

Skorzystaj z dogodnych warunków

Witaj Drogi Kliencie

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Twoje zaufanie i zakup naszych produktów. W ramach podziękowania chcielibyśmy nagrodzić Cię specjalnym rabatem 10% (nie mniej niż 3 000 zł) na produkty marki Rakentaa. Dlatego na Twoją paczkę nakleiliśmy specjalną etykietę z kodem QR, który przekierowuje Cię na stronę z naszą wyjątkową ofertą.

Rakentaa to pompy ciepła zbudowane na podzespołach firmy Panasonic® oraz zasobniki ciepłej wody użytkowej najwyższej jakości. Dzięki naszym produktom dostarczysz potrzebne ciepło do domu i zapewnisz sobie codzienny komfort. Dostarczamy zarówno same komponenty jak pompy ciepłą, zasobniki CO i CWU jak również kompletną usługę montażu instalacji dzięki sieci instalatorów na terenie całego kraju.

Specjalnie dla Ciebie sprawdzimy przysługujące Ci dotacje na montaż całej instalacji i zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Możliwe jest uzyskanie dotacji pokrywającej nawet koszt całej instalacji. Pomożemy również w przejściu przez cały proces pozyskania dofinansowania.

Aby otrzymać szczegóły, prosimy o zostawienie swoich danych kontaktowych poniżej. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą w najbliższym czasie, aby przekazać Ci pełne informacje na temat naszej wyjątkowej oferty. Nie przegap tej okazji!

    Twój czas i zaufanie są dla nas niezwykle ważne, dlatego obiecujemy, że Twoje dane pozostaną poufne i nie będą udostępniane stronom trzecim. Wykorzystamy je wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie naszej specjalnej oferty.

    Dziękujemy jeszcze raz za wybór naszych produktów. Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja spełni Twoje oczekiwania i przyniesie wiele satysfakcji. Czekamy na kontakt od Ciebie!

    Translate »
    DO GÓRY