Społeczności

O nas

siscom_logo

Firma SISCOM S.C. to sprawdzony partner, obecny od ponad 15 lat na rynkach europejskich oraz międzynarodowych dostarczając swoje usługi oraz towary klientom detalicznym jak i biznesowym. Spółka świadczy szerokie portfolio usług oraz dysponuje dużym wachlarzem oferowanych towarów dostępnych od ręki na nowoczesnym magazynie wysokiego składowania.

Wszystkie nasze produkty noszące nazwę RAKENTAA ,których jesteśmy producentem wykonywane są przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, zgodnie z naszymi wytycznymi, stawiając na pierwszym miejscu wysoką jakość wykonania, funkcjonalność oraz innowacyjność

SISCOM to nowoczesne rozwiązania do domu, ogrodu i biura. Firma tworzy i rozwija marki własne: Rakentaa, FUNFIT Garden, FUNFIT Home&Office, FUNFIT Gym&Fitness,  FUNFIT Kids oraz Jilong. Firma SISCOM S.C. ma swoją siedzibę w Gdańsku.

  • Wykwalifikowani specjaliści
  • System rabatowy dla dużych inwestycji
na rynku
0 lat
polski kapitał
0 %
powierzchni magazynowej
0 m2
wysyłka do klienta
w 0 h

Oferowane przez nas pompy ciepła oraz zbiorniki to produkty certyfikowane. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające jakość oraz dopuszczenie do obrotu na rynku Unii Europejskiej.

Posiadane przez nas dokumenty, których źródłem są niezależne instytucje, to potwierdzenie bezpieczeństwa i niezawodności naszych produktów.

PasekCertyfikatow
Obsługujemy dystrybutorów regionalnych, hurtownie instalacyjne, sklepy specjalistyczne.
ZAPRASZAMY do współpracy i kontaktu pod adresem [email protected]
MagazySISCOM

Nowoczesny magazyn wysokiego składowania o powierzchni ponad 10 000 m² to gwarancja wysokiej dostępności towaru, ponadprzeciętnych możliwości szybkiego wydawania dużej ilości produktów oraz bezpieczeństwo i odpowiednie warunki składowania go.

Firma SISCOM posiada również bogate doświadczenie w outsourcingowej obsłudze innych podmiotów oraz konfekcji towarów.
Dzięki zoptymalizowanym procesom każde zamówienie realizowane jest maksymalnie w czasie 24 godzin.

..
..
..
..
..
..
Watch Our Video Presentation

182

Klientów indywidualnych

356

zainstalowanych pomp ciepła

250

Innych systemów grzewczych

49

Systemów wentylacji

Zespół

Poznaj nasz personel

Sed risus augue, commodo ornare felis non, eleifend molestie metus. Donec nec purus porttitor, ultrices diam id, laoreet mi. Aenean sit amet enim quis massa pharetra eleifend.

Ira Krause

Specjalista Sprzedaży

Salman Burke

Specjalista Sprzedaży

Lindsey Archer

Serwisant

Dawson Timms

Specjalista Sprzedaży

Zdaniem naszych klientów

Najpopularniejsze opinie

Kupiliśmy najmniejszą pompę dla rodziców - wysyłka kurierem na palecie. Do montażu przyjechała inna ekipa, ale nie mieli problemów, niczego nie brakowało.

Jurek Kowalkowski

Pompę i zbiornik mamy na działce letniskowej. Mamy ustawione harmonogramy, jak przyjeżdżamy to jest już ciepło. Raz wyskoczy jakiś komunikat, ale serwis.

Zbigniew Nowaczek

Zakup samej pompy realizował wykonawca w ramach modernizacji domu, ale z tego co wiemy od fachowca to współpraca posprzedażowa bardzo fajna! Nie.

Magdalena Trafankowska

Pompy nie kupiłam, ale po kontakcie otrzymałam szereg cennych informacji o produktach i możliwościach - także ten aspekt mogę ocenić i szczerze.

Monika Kwiatkowska

Z rakentaa mam podstawowy zbiornik na wodę - wszystko OK, szybka dostawa, montaż realizowała inna firma, ale nie mieli zastrzeżeń co do.

Sebastian Pawelec

Popularne pytania
o naszej firmie

FAQ

Zakup pomp marki RAKENTAA może być realizowany jako kompleksowa usługa z montażem. Zapraszamy do kontaktu z obsługą naszej firmy – w zależności od Państwa lokalizacji skontaktujemy Państwa z lokalną grupą instalatorską, gdzie wspólnie wypracujemy dogodny termin oraz warunki montażu.

Oferowane przez nas pompy marki RAKENTAA posiadają szereg pozwoleń i certyfikatów – od podstawowego i wymaganego na terenie Unii Europejskiej CE, przez atesty higieniczne, instrukcje, deklaracje, po karty katalogowe, etykiety energetyczne oraz szczegółowe instrukcje instalatorskie.

W zależności od Państwa lokalizacji oraz preferencji ekipy instalatorskiej zakupiona przez Państwa pompa może zostać doręczona naszym transportem własnym, dedykowaną firmą transportową, bądź odebrana i dostarczona do przez wybranego przez Państwa instalatora bądź wykonawcę inwestycji.

Wszystkie oferowane przez nas towary są nowe, pełnowartościowe, oryginalnie zapakowane oraz objęte gwarancją oraz rękojmią. Do każdego oferowanego towaru dołączony jest dowód zakupu oraz karta gwarancyjna.

Translate »
DO GÓRY